Υποβολή Δηλώσεων για Σχολικά Γεύματα

Αγαπητοί γονείς/ κηδεμόνες

Ύστερα από το ενδιαφέρον που εκδηλώθηκε σχετικά με το πρόγραμμα “Σχολικά Γεύματα”, σας ενημερώνουμε ότι: Στις ανακοινώσεις στην ιστοσελίδα του Σχολείου στις 12 και στις 16 Σεπτεμβρίου αναφέρεται ότι η προθεσμία συμφώνα με την εγκύκλιο (Φ.14/ΦΜ/117420 /Δ1) έληγε στις 17 Σεπτεμβρίου. Έγιναν δεκτές εκπρόθεσμες δηλώσεις μέχρι και τη Δευτέρα 28 Σεπτεμβρίου, όταν και ανακοινώθηκε με νεότερη ανάρτηση στην ιστοσελίδα, η έναρξη του προγράμματος.

Σε συνεννόηση με την Διεύθυνση Π.Ε. Αχαΐας, δίνεται η δυνατότητα υποβολής συμπληρωματικών δηλώσεων.

Όσοι γονείς/ κηδεμόνες δεν πρόλαβαν να καταθέσουν την Υπεύθυνη Δήλωση συμμετοχής, και επιθυμούν τη συμμετοχή των παιδιών τους στο πρόγραμμα “Σχολικά Γεύματα”, μπορούν να την κατεβάσουν από ΕΔΩ και να την υποβάλλουν ηλεκτρονικά στο mail του σχολείου  ή να την παραδώσουν στον/ην εκπαιδευτικό της τάξης μέχρι την Τρίτη 6 Οκτωβρίου.

Υπεύθυνη Δήλωση συμμετοχής