Γιορτή λήξης 2017

Την Τετάρτη 14 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε η γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς 2016 – 2017. Όλοι μαζί, μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς, αποχαιρετήσαμε τη σχολική χρονιά που τελειώνει και κατευοδώσαμε συγκινημένοι τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ τάξης που ξεκινούν τη νέα τους πορεία στο Γυμνάσιο. Τους ευχόμαστε καλή πρόοδο. Πολλά συγχαρητήρια στον εκπαιδευτικό Φ.Α. κ. Γρηγόρη Μουλτσιά για την όμορφη γιορτή, για τα χορευτικά και τα παιχνίδια που οργάνωσε, στην εκπαιδευτικό Θεατρικής Αγωγής κ. Αγγελική Γεωργακοπούλου για το υπέροχο δρώμενο και στον δάσκαλο πληροφορικής κ. Βασίλη Λάτση για το μοναδικό βίντεο που ετοίμασε και πρόβαλε με όλη τη σχολική ζωή των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την υλικοτεχνική υποστήριξη η οποία βοήθησε στην άρτια οργάνωση της γιορτής.

Το μεγαλύτερο μπράβο σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό στα δρώμενα, στα παιχνίδια, στα χορευτικά και στις κατασκευές.

Και του χρόνου.

{AdmirorGallery}17lixi{/AdmirorGallery}