Γιορτή λήξης σχολικού έτους 2017-2018

Γιορτή λήξης 2017

Την Πέμπτη 14 Ιουνίου μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς αποχαιρετήσαμε τη σχολική χρονιά που τελείωσε. Η γιορτή λήξης της σχολικής χρονιάς 2017 – 2018 είχε σαν κύριο θέμα το βιβλίο, σχετικό με το πρόγραμμα ERASMUS+ που υλοποιήθηκε τη όλη τη χρονιά.

Συγκινημένοι αποχαιρετήσαμε τους μαθητές και τις μαθήτριες της ΣΤ τάξης που μας αφήνουν για να συνεχίσουν την πορεία τους στο Γυμνάσιο. Τους ευχόμαστε καλή πρόοδο.

Ευχαριστίες και συγχαρητήρια σε όλους τους εκπαιδευτικούς για τα χορευτικά, τα δρώμενα, τα θεατρικά, τα τραγούδια που ετοίμασαν και παρουσίασαν.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για τη βοήθεια στην πραγματοποίηση της γιορτής και για το πάρτι αποχαιρετισμού στα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης.

Τα περισσότερα μπράβο στους μαθητές και τις μαθήτριες που έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό στα δρώμενα, στα χορευτικά στα θεατρικά και τα τραγούδια.

Και του χρόνου.

{AdmirorGallery}2017-2018/lixi18{/AdmirorGallery}