Ανακοίνωση Συλλόγου Γονέων για Βασιλόπιτα

Επειδή οι όμορφες “συνήθειες” δεν πρέπει να σταματούν, αλλά να προσαρμόζονται ανάλογα με τις συνθήκες που βιώνουμε, την Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου 2022 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, θα προσφέρει την πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα στα παιδιά, στους δασκάλους και στο λοιπό προσωπικό του σχολείου μας, τηρώντας όλα τα προβλεπόμενα μέτρα.

Ο Σύλλογος θα προσφέρει ατομικά κομμάτια, τηρώντας όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα, από το ζαχαροπλαστείο «Λοτσάρης». Ευχαριστούμε θερμά το κο Λοτσάρη γονέα του σχολείου μας για τη προσφορά του, μιας και ανέλαβε όλο το κόστος για τις βασιλόπιτες που θα μοιράσουμε στα παιδιά.

Εννοείται ότι θα υπάρχουν φλουριά! Και ο τυχερός ή η τυχερή του κάθε τμήματος θα παραλάβει μια δωροεπιταγή από το Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας!

Ευχόμαστε να είμαστε όλοι πιο τυχεροί τη νέα χρονιά και σύντομα να βρεθούμε και να σχεδιάσουμε τις επόμενες δράσεις του Συλλόγου μας!

Από το ΔΣ του Συλλόγου