Κοπή Βασιλόπιτας

Την Πέμπτη 3 Φεβρουαρίου 2022 ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας, προσέφερε την καθιερωμένη πρωτοχρονιάτικη βασιλόπιτα σε όλους τους μαθητές καθώς και στο εκπαιδευτικό και λοιπό προσωπικό του Σχολείου .

Οι βασιλόπιτες  στους μαθητές προσφέρθηκαν σε ατομικά συσκευασμένα ατομικά κομμάτια, προσφορά του ζαχαροπλαστείου “Λοτσάρης”. Οι τυχεροί/ές που έτυχαν το φλουρί πάραν από μία δωροεπιταγή, προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων.

Η βασιλόπιτα του προσωπικού ήταν προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων. Το φλουρί έτυχε η Φύλακας του Σχολείου μας κ. Έλλη και ήταν μια δωροεπιταγή, προσφορά από τα καταστήματα υποδημάτων ¨Μιχαηλίδης”.

Η Διεύθυνση, το εκπαιδευτικό και λοιπό προσωπικό του Σχολείου μας ευχαριστεί θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του Σχολείου μας και προσωπικά τον κ. Λοτσάρη και τον κ. Μιχαηλίδη και εύχεται σε όλους μια χαρούμενη και υγιή χρονιά.